O nás

Naše Firma vznikla někdy v roce 2010, kdy jsme přivezli první rybářské kajaky od značky Jackson Kayak do ČR a Evropy. Náš koníček se stal velmi nakažlivým a začali jsme kajaky dovážet i pro širokou veřejnost lidí, které nadchl tento rybářský styl zvaný Kayakfishing. Za tu dobu jsme si v Česku i na Slovensku vybudovali velmi slušné renomé. Získali jsme obrovské množství zkušeností a díky tomu jsme specialisté v tomto oboru. Zvládneme prodej a poradenství při výběru jen z těch nejkvalitnějších lodí na trhu. Máme výbornou základnu teamových členů, co jsou specialisté ve svém oboru a rybáři numero úno:) a to nejen v Čechách, ale po celém světě. Cestujem s kajakem po Evropě a chytáme na všech typech vod.

 

ADRESA

Petříkov 129
Velké Popovice, 251 69

OBCHOD

Www.Kayak-fishing.cz

TELEFON

+420 602 158 002

EMAIL

bardon.vit@gmail.com

Vít Bardon. Spoluzakladatel Kayakfishingu v ČR s Janem Liskou. Fanatik do rybaření, kayakfishingu a závodní přívlače. Majitel rybníku Pokutník, sponzorovaný jezdec značkou Jackson Kayak, Savage Gear, Daiwa, TNP a Line Cutterz.


Vít Bardon

Jakub Kabát. Rybaření se věnuji nějakých 25 let. Mými nejoblíbenějšími technikami jsou přívlač a plavaná. Ještě před pěti lety jsem provozoval výhradně čistokrevný břeholov. Pak jsem ale ve Švédsku jednoho dne usedl do sedačky, dnes již mého Kilroye, a bylo jasné, že se ze suchozemské krysy stane pirát vod :). Oblíbené techniky se nezměnily, jen je provozuji z kajaku a maximálně si to užívám!


Jakub Kabát

Karel Skalický.


Karel Skalický

Michal Mascha Mrskoč. Ryby chytám od svých šesti let, ale jinak mám k vodě odpor. Nesnáším, když jsem mokrý a když na mne cáká. O to víc jsem překvapil sebe a své okolí, když jsem propadl kayakfishingu.
Chytání z kajaku se nedá srovnat ani s boatem ani klasickým člunem či pramicí. Rychlost, tichost, manévrovatelnost, dostupnost. A co si budeme povídat, i pocit jakési výlučnosti a exkluzivity. Kajak suchozemci otevírá nejen možnosti v dostupnosti lovných míst, ale i celou řadu lovných technik. Od trollingu až po vertikální přívlač. Umožňuje nezůstat na místě, ale stále se posunovat dále a objevovat nové a nové obzory.


Michal Mascha Mrskoč

Marian Vohanka. Závodění nemá v oblibě. Jen mezinárodní závody kayakfishingu ve Švédsku a Německu – „Krásné setkání nadšenců rybaření z kayaku a možnost sdílení zkušeností nejen technik, ale i kam na ryby“


Marian Vohanka

Borek Zajíček


Borek Zajíček

Míra Vincík. K rybaření mě přivedl děda společně s tatíkem. Již od nějakých pěti let mě tato vášeň zcela pohltila a stala se nedílnou součástí mého života. Ke kayakfishingu jsem přičuchl shodou okolností poprvé asi před pěti lety. Tím správným bláznem jsem se ale stal až zhruba dva-tři roky zpět, kdy mě tento způsob rybaření učaroval naplno. Dnes si to bez kajaku prakticky nedokážu představit. Zbožňuji tu volnost, svobodu a pohodu na vodě. Možnost zajet potichu někam za roh kde nikdo není a užívat si čas v přírodě, na rybách. Sám, nebo s přáteli. Nevyhýbám se žádné rybolovné technice, nejraději mám však přívlač, mouchu a na jaře plavanou.


Míra Vincík

Jan Liska, zakladatel kayakfishingu v ČR. Ambasador značky Jackson kayak pro Evropu. Velký srdcař, milovník rybolovu a zimního lyžování. Člověk kterému stačilo být na rybách v kajaku a mít s sebou bagetu a pivo. Bohužel lyžování se mu stalo osudným a opustil nás 5. 1. 2016 po nehodě ve Francouzských Alpác pod lavinou.


Jan Liska