Publikoval/a Jakub Kabát dne 4.5.2015
Možnost vyrazit letos opět do Norska přišla náhodou a rychle. Nabídku jet jako náhrada za jednoho odpadlíka jsem bez váhání přijal a hned začal střádat plány. Ubytko bylo pro čtyři, ale loď sotva pro tři, no nezbývalo nic jiného než si vzít kajak, jasná úvaha. Pak se ale dostavily obavy. Zavolal jsem tedy Honzovi, ten pár dní váhal ale nakonec neodolal a už jsme tu.

Ubytování se domluvilo bez problémů pro pět . Zatím jsme se na chatce ale moc neohřáli, spíš pěkně vymrzli a vymokli venku pod širákem, teda Honza ve stanu, já pod širákem, jsem víc cool.

Máme za sebou dva dny chytání, napádlovali jsme asi 45 km, není to sranda na mapě si vyberete hot spoty, vždyť je to kousíček, na vodě je pak realita poněkud drsnější. Krom pádlování a boje s živly jsme se zmohli i na pár náhozů a celkem úspěšných jak patrno z fotek.

Máme chycenou kočku, obecňaček nespočet, ty převládají i v docela slušné velikosti, metrová hranice pokořena zatím nebyla, několik jednoskvrnek, okouníka a pár kelerů, placák se nám zatím vyhýbá ,ale co bychom chtěli za dva dny.
Zdraví Kuba a Honza

Share: